Hva er

Dyrebar Omsorg?

Dyrebar Omsorg er en av Norges fremste aktører innen forskning, utdanning, oppfølging og tilbyder av tiltak innen dyreassisterte intervensjoner (DAI).  Vi startet opp i 2004 og har samarbeid med landets beste eksperter innen fagfeltet . Sammen med Norges miljø- og biovitenskapelige universitet har vi blant annet utviklet flere kurs og universitetsutdanning innen DAI med hund, hest, katt og gårdsdyr, godkjent av Nasjonalt organ for kvalitet i utdanningen.  Vi har også utviklet retningslinjer for hund på institusjon sammen med Helsedirektoratet. 
 
 Vårt fokus er å utdanne, kvalitetssikre og følge opp alle som ønsker å praktisere DAI. Vi ønsker at  flest mulig mennesker i alle aldre kan få gleden av samhandling med dyr og at dette skjer på en sikker måte som ivaretar menneskelig behov og dyrevelferd. 
 
Lurer du på hvordan du kan komme i kontakt med de som tilbyr tjenester innen DAI?  Klikk på knappen øverst til venstre "FINN EKVIPASJE". 
Er du usikker på hva slags tiltak du ser etter, ikke nøl med å ta kontakt med oss. Vi hjelper deg! 
 
Har du et sosialt dyr som kunne egnet seg innen DAI?   
Ta kontakt eller sjekk ut kursene våres.  
 
Vi ser frem til å høre fra deg!
Vennlig hilsen Line Sandstedt (daglig leder) , Christine Olsen (forskningsansvarlig) og Kathrine D. von Tangen (Markedssjef)

Adresse1: Ekebyveien 2, 1570 Dilling, Norge

E-post: post@dyrebaromsorg.no

Telefon: 95 42 51 34

Telefontid: 09:00 - 16:00

Dyrebar Omsorg består av en rekke kompetente og engasjerte folk,  som sammen med dyrene sine gleder mennesker hver eneste dag. I tillegg er vi et knippe kursholdere, foredragsholdere og egnethetstestere, som står oppført på listen under. 

Kontakt oss

Line Sandstedt - daglig leder

line@dyrebaromsorg.no

 Om Line 

Christine Olsen - forskning- og utviklingsansvarlig

christine@dyrebaromsorg.no

 Om Christine 

Kathrine D. von Tangen - markedssjef

kathrine@dyrebaromsorg.no

 Om Kathrine 

Silje England - produksjonssjef

silje@dyrebaromsorg.no

 Om Silje 

Eivind Holm - kursholder

eivind@dyrebaromsorg.no

 Om Eivind 

Mari-Louise Asp - kursholder

mari@dyrebaromsorg.no

 Om Mari-Louise 

Iren Sagvolden - miljøterapeut

iren@dyrebaromsorg.no

 Om Iren 

Grete Moene - kursholder

grete@dyrebaromsorg.no

 Om Grete 

Marianne Osmundsen Bø - egnethetstester

marianne@dyrebaromsorg.no

 Om Marianne 

Petrine A. Gullesen - kursholder og egnethetstester

petrine@dyrebaromsorg.no

 Om Petrine 

Kurt Jarnes - kursholder

kurt@dyrebaromsorg.no

 Om Kurt 

Borghild Njærheim Barstad - egnethetstester

borghild@dyrebaromsorg.no

 Om Borghild 

Charlotte S. Mikkelsen - egnethetstester

charlotte@dyrebaromsorg.no

 Om Charlotte 

Lene Marie - Arbeidstrening

lene.kapstad@gmail.com

 Om Lene Marie  

 KONTAKT

Adresse:

Ekebyveien 2, 1570 Dilling, Norge

E-post: post@dyrebaromsorg.no

Telefon: 95 42 51 34

 RESSURSER

> Hjem

> Om oss

> Kontakt oss

> Community

  • Instagram
  • Vimeo Social Ikon
  • Svart YouTube Ikon
  • Svart Facebook Ikon
  • Svart Linkedin Ikon

© 2018 Dyrebar Omsorg